بیت کوین رایگان آیا حقیقت دارد؟

پاسخ به این سوال کاملا دو پهلو است. عبارتی که تحت عنوان بیت کوین رایگان در اینترنت ممکن است مشاهده کنید، رایگان نیستند! در واقع شما در ازای انجام یک سری وظایف موفق به دریافت بیت کوین می شوید. این وظایف می تواند کاملا طیف وسیعی داشته باشد. این وظایف عبارتند از: مشاهده آگهی، ثبت نام در سایت های معرفی شده یا حتی صرفا بازدید روزانه.

در واقع شما با صرف زمان بیت کوین دریافت می کنید. 

اما این روزها با جستجو در گوگل ممکن است با وبسایت های زیادی در این خصوص آشنا شوید. ما معتبر ترین وبسایت های این حوزه را برای شما در زیر در قالب یک پست برای شما ذکر می کنیم و شیوه فعالیت هر کدام را هم به صورت مختصر ذکر می کنیم.

معرفی وبسایت های کسب بیت کوین رایگان:

ما در این نوشته وبسایت هایی که بدون صرف هزینه به شما پرداخت انجام می دهند را معرفی می کنیم.

کسب بیت کوین رایگان از طریق وبسایت FreeBitcoin

این وبسایت از اولین وبسایت های فعال در حوزه کسب بیت کوین می باشد و در واقع معتبرترین وبسایت این حوزه می باشد. شما به صورت ساعتی مبلغی را تحت عنوان هدیه دریافت می کنید و به محض اینکه این مقدار به ۳۰ هزار ساتوشی برسد امکان خارج کردن آن به کیف پولتان را خواهید داشت. در واقع حداقل پرداخت برای این وبسایت ۳۰ هزار ساتوشی می باشد. همچنین مقدار بیت کوین ارائه شده برای هر هر شخص متفاوت است که با توجه میزان فعالیت شما در بخش Multiply BTC مشخص می گردد. برای کسب درآمد بیشتر می توانید از طریق بخش Multiply BTC اقدام کنید (این روش دارای ریسک بالایی است.)

فعالیت در این سایت و کسب بیت کوین رایگان از آن بسیار ساده بوده و با عضویت در این وبسایت و وارد کردن آدرس کیف پولتان در این سایت فعالیت کنید (اگر با کیف پول بیت کوین آشنایی ندارید این نوشته را مطالعه کنید).

برای ثبت نام و عضویت بر روی بنر زیر کلیک کنید.

 

 

کسب بیت کوین رایگان از طریق وبسایت BTCCLICK:

این وبسایت از قدمت و سابقه خوبی برخوردار است و از وبسایت های فعال در حوزه کسب بیت کوین می باشد. شما به ازای هر بازدییدی که انجام می دهید مقداری بیت کوین دریافت می کنید. حداقل میزان برداشت از حساب برای این وبسایت ۱۰ هزار ساتوشی می باشد.

برای ثبت نام و فعالیت در این وبسایت روی بنر زیر کلیک کنید.

 

کسب بیت کوین رایگان از طریق وبسایت Bitter:

این وبسایت در طول فعالیت خود به خوبی فعالیت صادقانه ای داشته است. شما به ازای مشاهده آگهی در این وبسایت می توانید بیت کوین رایگان به دست بیاورید. این وبسایت به ازای مشاهده آگهی مقداری بیت کوین به حساب شما اضافه می کند که این مقدار به محض رسیدن به حداقل سقف پرداخت به حساب شما واریز می شود. در زمان نگارش این نوشته به ازای مشاهده هر آگهی ۱۰ ثانیه ای مقدار ۱۰ ساتوشی می باشد.

جهت عضویت و دریافت بیت کوین رایگان بر روی بنر زیر کلیک کنید.

bitter.io - Free bitcoin, bitcoin advertising, ptc

 

 

برای راهنمای عضویت در وبسایت های Moon و کسب بیت کوین رایگان اینجا کلیک کنید.

 

 

 

این نوشته همواره در حال به روز رسانی می باشد.