معرفی وبسایت ads4btc برای کسب بیت کوین (از آبان ۹۶ پرداخت نداشته است.)

در این نوشته تصمیم داریم که وبسایت ads4btc را به شما معرفی کنیم. این وبسایت ما به ازای مشاهده تبلیغات های کلیکی مبلغی را تحت عنوان بیت کوین به حساب شما واریز می کند.
برای عضویت در این وبسایت ابتدا روی لینک زیر کلیک کنید

468x60

در صفحه باز شده روی گزینه ثبت نام ( Sign Up) کلیک کنید و در مرحله بعد بعد از وارد کردن مشخصات خود عضویت شما کامل می گردد.
این سایت به ازای هر بار مشاهده آگهی توسط شما مبلغی را به شما می پردازد که بعد از رسیدن به حداقل که 10000 ساتوشی موجودی شما به حسابتان واریز می شود.
این سایت در حال حاضر پرداخت های منظم را به مدت دوسال گذشته انجام داده است. این سایت با امکانات زیر مجموعه گیری و برنامه های متنوعی که دارد امکان رسیدن به روزانه ۱۰۰۰۰ ساتوشی را برای کابران خود فراهم کرده است.

 

در صورتی که در خصوص این وبسایت سوالی دارید لطفا در قسمت نظرات لطفا مطرح کنید.

5 Comments

 1. شما خودتون از این سایت بیت کوین دریافت کردین؟

 2. سلام
  این سایت معتبر هست؟

  1. با سلام، کلیه سایت هایی که معرفی کردم شخصا درآمد دریافتی دارم و به محض اینکه درآمد پرداخت نکنند از طریق سایت به شما اطلاع داده خواهد.

 3. سلام،شمادرسایت micromining فعالیت داشتید؟
  اگه داشتیدپس لطفا این اصطلاحات سایت را اندکی توضیح دهید:

  Current Balance،درلحظه ثبت نام این مقدار5000است،برای چه؟جایزه خودسایت است یاچیزدیگریست؟

  Unconfirmed balance،منظورازاین چیست؟

  Profit per day،منظورازاین چیست؟
  ودرآخرزمانی که مقدارساتوشی به دست آمده به میزان مجازبرداشت رسید،ازکدام قسمت سایت میتوان آنراwithdrawکرد؟

  1. بله من قعالیت داشتم.
   مورد اول موجودی واقعی شما است. که به محض ثبت نام مبلغی را به عنوان هدیه به شما اضافه میکنند که این مقدار ۵ هزار ساتوشی می باشد. این مقدار فقط برای بار اول عضویت می باشد.
   بعد از نصب نرم افزار موجود در سایت و روشن نگه داشتن سیستم به صورت لحظه ای مقدار بیت کوین به شما تعلق میگیرد. که این مقدار در روز ۴ بار روی هم جمع می شودو و بعد از تایید مدیر سایت که بررسی کنند که شما در نحوه ساتوشی کسب شده تخلفی نداشته اید به حساب Current balance شما اضافه خواهد شد.
   profit per day میانگین در آمد شما را نشان می دهد که دو عدد می باشد. یک عدد درآمد روز گذشته شما می باشد و یک عدد میانگین درآمد روزانه شما می باشد.
   و به محض اینکه مقدار ساتوشی کسب شده به مقدار مجاز برسد به صورت خودکار در اولین یکشنبه مبلغ به کیف پول بیت کوین شما منتقل می گردد و نیازی به ثبت درخواست نمی باشد.
   بنده به شما توصیه میکنم که به کسب لیسک نیز بپردازید که توضیحات بیشتر آن در این لینک موجود می باشد:
   لیسک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *