یکی از وبسایت های معروف کسب بیت کوین رایگان و همچنین دوج کوین (DOGECOIN) و لایت کوین (LITCOIN) و دش (DASH‌) و بیت کوین کش (BITCOINCASH) رایگان وبسایت های moon‌ هستند. این وبسایت ها با نام های زیر در حال فعالیت هستند:

در این نوشته ما نحوه عضویت در هر سایت و فعالیت آن را به شما آموزش می دهیم.

اگرکه صرفا مایل به مشاهده وبسایت های بیت کوین رایگان هستید، اینجا کلیک کنید.

مراحل فعالیت در وبسای های MoonBitcoin – MoonLitcoin – MoonDogecoin – MoonDash – Moonbitcoincash و کسب بیت کوین:

 

۱- این وبسایت ها دارای کیف پول متمرکز در وبسایت Coinpot می باشند. برای دریافت درآمد خود در این سایت ها شما می بایست در وبسایت coinpot ثبت نام کنید. در واقع یکی از نقاط قوت این سایت کیف پول متمرکز آن است. درآمد شما از هر هفت سایت در coinpot جمع می شود و شما سریعتر به حداقل سقف برداشت خواهید رسید.

مراحل ثبت نام در coinpot:

  • به وبسایت Coinpot به نشانی : http://coinpot.co مراجعه کنید.
  • بر روی گزینه register کلیک کنید.
  • در پنجره ای که باز می شود آدرس ایمیل خود را وارد کنید.
  • پسوردی برای ورود به سایت در نظر بگیرید.
  • تیک تایید قوانین سایت را انتخاب کنید.
  • روی گزینه Register کلیک کنید.

مراحل عضویت در وبسایت های گروه Moon:

اکنون که حساب coinpot خود را ساختید. زمان آن رسیده است که در سایت های مون فعالیت کنید. کسب بیت کوین ، دوج کوین ، لایت کوین ، بیت کوین کش و دش از طریق این سایت ها بسیار آسان است. این وبسایت ها هرر پنج دقیق به کلیک بر روی گزینه CLAIM NOW به شما مقداری ارز دیجیتال می دهند. موجود خود را از طریق وبسایت coinpot به صورت لحظه ای می توانید مشاهده کنید.

برای عضویت در این سایت ها روی بنر هر دام کلیک کنید. سپس بر در زمان وارد کردن ایمیل خود ایمیلی که با آن در وبسایت coinpot ثبت نام کرده اید وارد کنید. هر پنج دقیقه یک بار به این سایت ها سر بزنید و بر روی CLIAIM NOW کلیک کنید.

 

شما در هر زمان بعد از ورود به حساب coinpot می توانید موجودی های خود را به بیت کوین یا سایر ارز ها تبدیل کنید. برای کسب بیت کوین بیشتر شما می توانید موجودی های دیگر را به بیت کوین تبدیل کنید. برای تبدیل ارز ها به یک دیگر از گزینه Convert‌ استفاده کنید. برای انتقال موجودی coinpot به کیف پول خود از گزینه withdraw استفاده کنید.

برای کسب بیت کوین بیشتر به پست کسب بیت کوین رایگان را نیز مطالعه کنید.

Leave a comment