ساخت کیف پول بیت کوین اولین قدم در شروع کسب درآمد بیت کوین می باشد. معروف ترین کیف پول بیت کوین Blockchain نام دارد. blockchain یکی از معتبرترین کیف پول ها برای نگهداری بیت کوین های شما می باشد.

مراحل ساخت کیف پول بیت کوین:

برای دریافت درآمد های بیت کوینی خود به کیف پول بیت کوین نیازد دارید. جهت ساخت کیف پول بیت کوین مراحل زیر را انجام دهید:

ابتدا به سایت بلاک چین به نشانی https://www.blockchain.com بروید.

 

بر روی گزینه Create your wallet کلیک کنید. در قسمت اول ایمیلتان را وارد کنید. در قسمت دوم و سوم رمز عبوری را برای حساب کاربری خود تعیین کنید. و بر روی continue کلیک کنید .

به همین راحتی حساب بیت کوینی شما ساخته شد.

برای دریافت شماره حساب بیت کوین خود در نوار ابزار بالا بر روی Request کلیک کنید. و در پنجره ای که ظاهر می شود عبارتی مانند : ۱۸nuxALiihuznC1vNSJNnBUmqBrummbnMK نوشته شده است. این عدد شماره حساب بیت کوین شما می باشد. در سایت هایی که در آینده ثبت نام خواهید کرد وارد کنید که درآمد بیت کوینی شما به آن واریز می گردد.

کیف پول blockchain ، امکان نگهداری بیت کوین، بیت کوین کش و اتریوم را دارد. این وبسایت در ابتدای شروع خود صرفا خدمات کیف پول بیت کوین را ارائه می کرد.

همچنین شما می توانید از طریق اپلکیشن اندروید و iOS به کیف پول خود دسترسی داشته باشید. این کیف پول بیت کوین به شما امکان دریافت و ارسال بیت کوین و بیت کوین کش و اتریوم را می دهد.

هنگام انتقال بیت کوین شما متوجه وضعیت آن خواهید شد. که این وضعیت یا انجام شده است یا در حال انجام است. در زمان انتقال بیت کوین از کیف پول بیت کوین خود مقدار کارمزد انتقال (transaction fee) را در حالت پیش فرض قرار دهید.

برای نقد کردن درآمد های بیت کوینی خود می توانید از طریق صفحه خرید و فروش اقدام به نقد کردن درآمد خود و تبدیل آن به دلار یا سایر ارزهای دیجیتال کنید.